Seat to jedna z popularniejszych marek na rynku samochodowym. Bardzo wielu kierowców decyduje się na zakup nowoczesnych crossoverów, nawet takich, jak nowy Seat Arona. Jest to idealny, rodzinny samochód, który już w wersji podstawowej ma bardzo dobre wyposażenie, bogate w różnorodne multimedia. Jakie multimedia możemy znaleźć w Seacie Arona?

Kierownica wielofunkcyjna

To, co przede wszystkim jest najważniejsze to wielofunkcyjna kierownica, przy pomocy której możemy sterować praktycznie całym komputerem pokładowym, usytuowanym na desce. Możemy sterować dzięki niej m.in. radiem i odtwarzaczem mp3 oraz zestawem głośnomówiącym. Sama kierownica jest dosyć lekka i cienka, co w przypadku wielofunkcyjności może wydawać się dziwne, ale nie przeszkadza w jeździe.

Pomoc w czasie jazdy

Co istotne, Seat Arona został wyposażony w 8 calowy ekran, który pokazuje w formie 3D nasz samochód. Co więcej, głośniki zamontowane w Aronie są najnowszej generacji, jest ich łącznie sześć, a do tego dochodzi jeszcze subwoofer. Warto wspomnieć, że możemy zakupić Seata Aronę w wersji Front Assist, czyli z systemem, który odpowiada za informowanie o przeszkodzie oraz bardzo często hamuje sam awaryjnie. Dzięki temu unikniemy kolizji. Ponadto, samochód został wyposażony w asystenta parkowania, który pomoże nam uniknąć otarcia samochodu.

Co ciekawe, kupując Seata Aronę w wersji Style, otrzymujemy samochód z tempomatem, który wykrywa zmęczenie. Jest to jeden z bardziej przydatnych dodatków wyposażenia, gdyż wykrywa to, czy jesteśmy zmęczeni, badając styl jazdy i nasze ruchy w samochodzie. W standardzie mamy także radio oraz mp3, dzięki temu możemy tworzyć swoje playlisty i je odtwarzać. Chcąc poznać szczegóły oferty, warto zajrzeć na stronę producenta Seata lub sprawdzić ofertę u innych dealerów Seata. Jeśli chcemy zdecydować się na multimedialnego Seata, warto prześledzić informacje o Seacie Aronie, niedużym crossoverze, idealnym na rodzinne wypady za miasto.