Navi system, to nic innego jak system nawigacji, dostępny w nowoczesnych modelach samochodów. Jednym z popularniejszych w tej klasie jest oczywiście Seat Ateca. Ten spory crossover ma bardzo wiele zalet, ale każdy niemalże zgodzi się, że wbudowana nawigacja jest jedną z lepszych zalet tego samochodu. Jakie zalety ma to rozwiązanie? Dlaczego warto się zdecydować na zakup właśnie Seata Ateci?

Navi system

Wiele nowoczesnych samochodów wyposażonych jest w ciekawe i funkcjonalne rozwiązania użytkowe. Mamy możliwość kupić Seata Atecę nie tylko wyposażoną w możliwość samoistnego hamowania przed przeszkodą, ale także z wbudowaną nawigacją. Jest to tzw. system navi, który steruje się za pomocą przycisków. Seat Ateca został skonstruowany w ten sposób, że pozwala użytkownikom na wgrywanie aktualizacji map, jest to bardzo wygodne, gdyż nie musimy mieć ze sobą nawigacji zewnętrznej. Warto też od razu wspomnieć, że korzystanie z navi systemu jest zwyczajnie bezpieczniejsze, wystarczy, że będziemy przełączać w panelu, natomiast montaż telefonu na uchwycie, czy używanie nawigacji zewnętrznej jest mocno utrudnione i dekoncentruje. Nie skupiamy się w pełni na jeździe.

Na co pozwala navi system?

System ten pozwala oczywiście na uruchomienie nawigacji. Dzięki wybraniu odpowiednich funkcji, jesteśmy w stanie dojechać w określone miejsce. Mapy są zawsze aktualne, nowe oprogramowanie możemy natomiast wgrać poprzez ściągnięcie go ze strony producenta, warto zaglądać na stronę, gdyż znajdziemy wiele interesujących nas informacji dodatkowych. Navi system ma bardzo intuicyjną nawigację, a także świetną skuteczność, możemy być pewni, że dojedziemy do celu.

Ponadto jest to system, który bardzo łatwo się obsługuje, na czytelnym ekranie pokazywana jest trasa, dlatego wystarczy, że będziemy zerkać, a wszystko dokładnie zobaczymy. Nie tak, jak w telefonie komórkowym, w którym bardzo często obraz nie jest w pełni czytelny, co też jest dosyć niebezpieczne. Warto zatem zdecydować się na nowego Seata Atecę wraz z systemem navi.